- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини SACEM
- ›
- Хоризонтални пробивни машини SACEM MST-110 A/C
Хоризонтално сондиране машина SACEM MST-110 A/C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Machine разглобена |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 110 mm |
| Дължина на работната маса | 1260 mm |
| Ширина на работната маса | 1400 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на шпиндела | 800 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1530 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 2100 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| NC контрол | |
| Техническа документация | |












































