- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини SCHARMANN
- ›
- Хоризонтални пробивни машини SCHARMANN WF-132
Хоризонтално сондиране машина SCHARMANN WF-132
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 133.4 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 18143.7 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22.4 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 7620 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1930.4 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 939.8 mm |
| Височина Machine | 1524 mm |
| Дължина Machine | 8636 mm |
| Широчина машина | 3810 mm |
| Тегло на машината | 31.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 320 | |
| Контрол на CNC | |
| Liquid система за охлаждане | |
















































