- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VARNSDORF
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VARNSDORF H 63 A
Хоризонтално сондиране машина TOS VARNSDORF H 63 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 63 mm |
| Дължина на работната маса | 800 mm |
| Ширина на работната маса | 890 mm |
| Обща консумация на мощност | 5.5 kW |
| Височина Machine | 2200 mm |
| Дължина Machine | 3700 mm |
| Широчина машина | 1830 mm |
| Тегло на машината | 4.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |












































