- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VARNSDORF
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VARNSDORF W 100 A
Хоризонтално сондиране машина TOS VARNSDORF W 100 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Ústecký kraj |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 100 mm |
| Дължина на работната маса | 1250 mm |
| Ширина на работната маса | 1250 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 3000 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
































































