- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VARNSDORF
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VARNSDORF W 75
Хоризонтално сондиране машина TOS VARNSDORF W 75
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 75 mm |
| Дължина на работната маса | 950 mm |
| Ширина на работната маса | 950 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 18 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1250 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 900 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1000 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Височина Machine | 2796 mm |
| Дължина Machine | 4550 mm |
| Широчина машина | 3359 mm |
| Тегло на машината | 10.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Въртяща се глава (1 ос) | |
| Задна колона | |
| Техническа документация | |











































































