- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS wh 10
Хоризонтално сондиране машина TOS wh 10
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | При получаване |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 100 mm |
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 1120 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1250 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1120 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 630 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 407 | |
| Контрол на CNC | |














































