- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS WH 10 CNC
Хоризонтално сондиране машина TOS WH 10 CNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7972 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 100 mm |
| Дължина на работната маса | 1120 mm |
| Ширина на работната маса | 1000 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 3000 kg |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 10 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1250 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1120 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 940 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |















































