- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOSHIBA
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOSHIBA BTD-11
Хоризонтално сондиране машина TOSHIBA BTD-11
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 110 mm |
| Дължина на работната маса | 1400.1 mm |
| Ширина на работната маса | 1600 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 6286.8 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 14.9 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 2 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1828.8 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 499.9 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 166.8 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 166.8 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 166.8 mm/s |
| Дължина Machine | 5885.2 mm |
| Широчина машина | 4749.8 mm |
| Тегло на машината | 26.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| TOSNUC 777 | |
| Контрол на CNC | |
| Ротари маса | |
| Liquid система за охлаждане | |









































