- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOSHIBA/SHIBAURA
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOSHIBA/SHIBAURA BFT-13 W2
Хоризонтално сондиране машина TOSHIBA/SHIBAURA BFT-13 W2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1975 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 129.5 mm |
| Дължина на работната маса | 2489.2 mm |
| Ширина на работната маса | 1193.8 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 9979 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 18.7 kW |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 3 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 9 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1200 1/min |
| Максимална дължина на пътуванията на шпиндела | 899.2 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2489.2 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1816.1 mm |
| Височина Machine | 4191 mm |
| Дължина Machine | 6705.6 mm |
| Широчина машина | 5537.2 mm |
| Тегло на машината | 27.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |










































