- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини WOTAN
- ›
- Хоризонтални пробивни машини WOTAN B 105 M
Хоризонтално сондиране машина WOTAN B 105 M
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | kot098 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 105 mm |
| Дължина на работната маса | 1400 mm |
| Ширина на работната маса | 1120 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1100 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1300 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1700 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































