- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини WOTAN
- ›
- Хоризонтални пробивни машини WOTAN RAPID 5
Хоризонтално сондиране машина WOTAN RAPID 5
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Georgia |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 10138 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 160 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 15999.5 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 4455.2 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 800.1 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 83.4 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 83.4 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 83.4 mm/s |
| Височина Machine | 8699.5 mm |
| Дължина Machine | 21981.2 mm |
| Широчина машина | 4379 mm |
| Тегло на машината | 68 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 430 | |
| Контрол на CNC | |
















































