- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини BENIGN
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини BENIGN BMT 32150UH
Цилиндрични мелница BENIGN BMT 32150UH
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1500 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 320 mm |
| Височина Center | 180 mm |
| Максимално тегло на вала между центровете | 150 kg |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 5.5 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 1670 1/min |
| Силата на детайла вретено диск на | 1.1 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на детайла | 10000 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 400 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 50 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 23 mm |
| Тегло на машината | 5.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Tool мнение мелница (вътрешен) | |
| Неподвижен до шахти | |
| Балансиране машина за динамично балансиране на шлайфшайбата | |
| Устройство за праволинейни подравняване на шлайфшайбата | |












































