- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини BROWN SHARPE
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини BROWN SHARPE 814 U
Цилиндрични мелница BROWN SHARPE 814 U
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 1978 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 609.6 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 203.2 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 540 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 177.8 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 31.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |









































