- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини CINCINNATI
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини CINCINNATI FILMATIC 4 DH
Цилиндрични мелница CINCINNATI FILMATIC 4 DH
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1967 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 457.2 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 101.6 mm |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 2.2 kW |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 406.4 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 127 mm |
| Височина Machine | 1524 mm |
| Дължина Machine | 3048 mm |
| Широчина машина | 1676.4 mm |
| Тегло на машината | 3.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































