- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини Fermat
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини Fermat BUB E 32/2000 CNC
Цилиндрични мелница Fermat BUB E 32/2000 CNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2017 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 241776 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 2000 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 320 mm |
| Максимално тегло на детайла в патронника | 500 kg |
| Височина Machine | 2500 mm |
| Дължина Machine | 7700 mm |
| Широчина машина | 2500 mm |
| Тегло на машината | 8.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































