- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини HAUBOLD
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини HAUBOLD Haubold
Цилиндрични мелница HAUBOLD Haubold
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Śląskie |
| Година на производство | 1968 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 4000 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 800 mm |
| Височина Center | 550 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на детайла | 32 1/min |
| Дължина Machine | 10000 mm |
| Широчина машина | 3500 mm |
| Тегло на машината | 20 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































