- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини JONES SHIPMAN
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини JONES SHIPMAN ULTRAMAT 650 EASY-E
Цилиндрични мелница JONES SHIPMAN ULTRAMAT 650 EASY-E
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 650.2 mm |
| Височина Center | 160 mm |
| Максимално тегло на вала между центровете | 99.8 kg |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 7.5 kW |
| Силата на детайла вретено диск на | 1.1 kW |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 457.2 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 50.8 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 203.2 mm |
| Височина Machine | 1930.4 mm |
| Дължина Machine | 2794 mm |
| Широчина машина | 2463.8 mm |
| Тегло на машината | 5.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |

















































