- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини JUNKER
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини JUNKER JUCRANK 5002/20
Цилиндрични мелница JUNKER JUCRANK 5002/20
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Височина Machine | 2350 mm |
| Дължина Machine | 4600 mm |
| Широчина машина | 3000 mm |
| Тегло на машината | 13 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC C 160 | |














































