- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини KELLENBERGER
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини KELLENBERGER 600 U
Цилиндрични мелница KELLENBERGER 600 U
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 600.1 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 502.9 mm |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 3 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 2200 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на детайла | 600 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 406.4 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 127 mm |
| Височина Machine | 1676.4 mm |
| Дължина Machine | 2590.8 mm |
| Широчина машина | 1625.6 mm |
| Тегло на машината | 2.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Liquid система за охлаждане | |


































































