- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини KELLENBERGER
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини KELLENBERGER RS-H 175/1000 CNC
Цилиндрични мелница KELLENBERGER RS-H 175/1000 CNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1000 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 349 mm |
| Височина Center | 175 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 1450 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на детайла | 1750 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 600 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 125 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 304.8 mm |
| Височина Machine | 2200 mm |
| Дължина Machine | 4500 mm |
| Широчина машина | 2800 mm |
| Тегло на машината | 7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| KELLENBERGER KELCO 90 | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |














































