- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини KELLENBERGER
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини KELLENBERGER UR-M 175-1000 CNC
Цилиндрични мелница KELLENBERGER UR-M 175-1000 CNC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1000 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 350 mm |
| Височина Center | 175 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 400 mm |
| Обща консумация на мощност | 13 kW |
| Тегло на машината | 3.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| KELCO 80 | |
| Охладителна система за филтриране (хартия) | |













































