- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини LANDIS
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини LANDIS 1 R
Цилиндрични мелница LANDIS 1 R
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 508 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 254 mm |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 2.2 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 2350 1/min |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 304.8 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 127 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |












































