- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини LANDIS LUND
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини LANDIS LUND 3L2
Цилиндрични мелница LANDIS LUND 3L2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 680 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 180 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 400 mm |
| Обща консумация на мощност | 117 kW |
| Тегло на машината | 16 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Landis CNC 6400 | |
| Балансиране машина за динамично балансиране на шлайфшайбата | |


















































