- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини LIZZINI
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини LIZZINI SIRIO SYSTEM 15
Цилиндрични мелница LIZZINI SIRIO SYSTEM 15
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1525 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 300 mm |
| Височина Center | 150 mm |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 11 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на детайла | 650 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 450 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 127 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 70 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Тегло на машината | 5.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Охладителна система за филтриране (хартия) | |










































