- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини SCHAUBLIN
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини SCHAUBLIN ESO-100
Цилиндрични мелница SCHAUBLIN ESO-100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1974 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 55308 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 4.1 mm |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 0.746 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 550 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 101.6 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 25.4 mm |
| Височина Machine | 1422.4 mm |
| Дължина Machine | 1016 mm |
| Широчина машина | 508 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

















































