- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини SCHAUDT
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини SCHAUDT E550 -2000
Цилиндрични мелница SCHAUDT E550 -2000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 2000 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 500 mm |
| Височина Center | 250 mm |
| Обща консумация на мощност | 26 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Tool мнение мелница (вътрешен) | |
| Хидравлично контролиран задно седло | |
| Възможност за задаване на седло на детайла под ъгъл | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Охладителна система за филтриране (хартия) | |
| Централно смазване | |
| Техническа документация | |












































