- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини Stanko
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини Stanko 3M175 (400x2800)
Цилиндрични мелница Stanko 3M175 (400x2800)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Латвия |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 2520 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 400 mm |
| Височина Center | 210 mm |
| Максимално тегло на вала между центровете | 1000 kg |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 1270 1/min |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 750 mm |
| Обща консумация на мощност | 26 kW |
| Височина Machine | 2135 mm |
| Дължина Machine | 8310 mm |
| Широчина машина | 3690 mm |
| Тегло на машината | 13.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)







































