- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини STUDER
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини STUDER S 30
Цилиндрични мелница STUDER S 30
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 750 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 350 mm |
| Височина Center | 175 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 2130 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 400 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 80 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 203 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Тегло на машината | 4.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Tool мнение мелница (вътрешен) | |
| Liquid система за охлаждане | |














































