- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини STUDER
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини STUDER S 30
Цилиндрични мелница STUDER S 30
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 020222 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1000 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 350 mm |
| Максимално тегло на вала между центровете | 130 kg |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 7.5 kW |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 500 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 80 mm |
| Тегло на машината | 5.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |











































