- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини TOYODA
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини TOYODA GL-6A/32
Цилиндрични мелница TOYODA GL-6A/32
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 12014 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 320 mm |
| Височина Center | 200 mm |
| Мощност на шлайфане колело вретено диск на | 11.2 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 630 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 609.6 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 152.4 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| ALLEN BRADLEY SERIES 9 | |














































