- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини TSCHUDIN
- ›
- Цилиндрични шлифовъчни машини TSCHUDIN HTG 310
Цилиндрични мелница TSCHUDIN HTG 310
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 340 mm |
| Височина Center | 100 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 500 1/min |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 350 mm |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 50 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 127 mm |
| Височина Machine | 1500 mm |
| Дължина Machine | 2000 mm |
| Широчина машина | 1200 mm |
| Тегло на машината | 1.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































