- UniMachines
- ›
- Заваръчни машини
- ›
- Шев заваръчни машини
- ›
- Шев заваръчни машини OTC DAIHEN
- ›
- Шев заваръчни машини OTC DAIHEN AC MIG 200 CPDACR-200
Шев заваръчни машини OTC DAIHEN AC MIG 200 CPDACR-200
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | 15465 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален заваръчен ток | 0.2 kA |
| Височина Machine | 381 mm |
| Дължина Machine | 684 mm |
| Широчина машина | 376 mm |
| Тегло на машината | 0.088 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































