- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване AMADA
- ›
- Машини за пробиване AMADA SPH-30
Щанцоване машина AMADA SPH-30
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 27.2 t |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 1000 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 400.1 mm |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 100 1/min |
| Височина Machine | 1778 mm |
| Дължина Machine | 1574.8 mm |
| Широчина машина | 1016 mm |
| Тегло на машината | 2.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| AMADA SSV SYSTEM II | |
| Контрол на CNC | |










































