- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване BOSCHERT
- ›
- Машини за пробиване BOSCHERT COMPACT 1250 ROTATION-INDEX
Щанцоване машина BOSCHERT COMPACT 1250 ROTATION-INDEX
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 28 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 10 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 2000 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 1250 mm |
| Максимална скорост на маркиране (номер на въздействията в минута) | 250 1/min |
| Височина Machine | 2020 mm |
| Дължина Machine | 4042 mm |
| Широчина машина | 4118 mm |
| Тегло на машината | 8.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| BOSCHERT CNC 32050 | |
| Контрол на CNC | |












































