- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване IMAC
- ›
- Машини за пробиване IMAC HP 1250
Щанцоване машина IMAC HP 1250
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на ламарината | 10 mm |
| Дължина на масата (X) | 5000 mm |
| Ширина на масата (Y) | 1250 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| MULTITOOL | |
| CE Декларация | |













































