- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Машини за пробиване TRUMPF
- ›
- Машини за пробиване TRUMPF TruPunch 3000 (S06)
Щанцоване машина TRUMPF TruPunch 3000 (S06)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 5714 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 18.4 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 6.4 mm |
| Дължина на масата (X) | 2500 mm |
| Ширина на масата (Y) | 1250 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 150 kg |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 800 1/min |
| Максимална скорост на маркиране (номер на въздействията в минута) | 1000 1/min |
| Брой инструменти в списанието | 18 бр |
| Час на изменението на Tool (от списание) | 0.5 s |
| Височина Machine | 2200 mm |
| Дължина Machine | 6548 mm |
| Широчина машина | 6285 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)







































