- UniMachines
- ›
- Плазмени и рязане на газ машини
- ›
- 2D плазмени резачки
- ›
- 2D плазмени резачки ESAB
- ›
- 2D плазмени резачки ESAB PEGASUS 2000
2D за плазмено рязане ESAB PEGASUS 2000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 6000 mm |
| Ширина на работната маса | 2000 mm |
| Дължина Machine | 7350 mm |
| Широчина машина | 2950 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |









































