- UniMachines
- ›
- Плазмени и рязане на газ машини
- ›
- 2D плазмени резачки
- ›
- 2D плазмени резачки SECTOR
- ›
- 2D плазмени резачки SECTOR SECTOR TECHNOLOGIES
2D за плазмено рязане SECTOR SECTOR TECHNOLOGIES
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 4445 mm |
| Ширина на работната маса | 1270 mm |
| Максимален изходен ток | 100 A |
| Брой на главите с плазмени горелки | 1 бр |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 5.1 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 5.1 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 5.1 m/min |
Оборудване | |
|---|---|
| EDGE HYPERTHERM | |
| Контрол на CNC | |














































