Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | A 3341 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 4 kW |
| Максимална дебелина на метала на нарязани листа (Normal Steel) | 20 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (Stainless Steel) | 15 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (алуминий) | 12 mm |
| Височина Machine | 2100 mm |
| Дължина Machine | 6670 mm |
| Широчина машина | 2360 mm |
| Тегло на машината | 11.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































