Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 1270 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 1000 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 110 m/min |
| Максимална скорост на подаване с едновременна работа на X и Y ос дискове | 24 m/min |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc O-L | |
| Контрол на CNC | |
| Техническа документация | |



















































