Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 1.5 kW |
| Дължина на работната маса | 5029.2 mm |
| Ширина на работната маса | 1828.8 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 329.8 kg |
| Дължина Travel X-ос | 299.7 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 60 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 60 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 60 m/min |
| Височина Machine | 2286 mm |
| Дължина Machine | 5715 mm |
| Широчина машина | 2514.6 mm |
| Тегло на машината | 6.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 16 L | |
| Контрол на CNC | |









































