Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 1107-2808 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 3.2 kW |
| Дължина на работната маса | 4000 mm |
| Ширина на работната маса | 2000 mm |
| Максимална дебелина на метала на нарязани листа (Normal Steel) | 20 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (Stainless Steel) | 12 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (алуминий) | 8 mm |
| Обща консумация на мощност | 73 kW |
| Височина Machine | 2200 mm |
| Дължина Machine | 11600 mm |
| Широчина машина | 5300 mm |
| Тегло на машината | 16 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Лазер CO2 газ | |
| Колички чейнджър | |
| Охлаждане агрегат | |









































