Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 300318 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 3 kW |
| Дължина на работната маса | 123 mm |
| Ширина на работната маса | 123 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 123 kg |
| Брой маси | 123 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































