Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 3675 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 3.2 kW |
| Дължина на работната маса | 3000 mm |
| Ширина на работната маса | 1500 mm |
| Максимална дебелина на метала на нарязани листа (Normal Steel) | 20 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (Stainless Steel) | 20 mm |
| Максимална дебелина на метала отрязания лист (алуминий) | 10 mm |
| Височина Machine | 2400 mm |
| Дължина Machine | 11250 mm |
| Широчина машина | 4600 mm |
| Тегло на машината | 13 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


























































