Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 3200 kW |
| Дължина на работната маса | 3000 mm |
| Ширина на работната маса | 1500 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































