2D лазер TRUMPF TRUMATIC TLF 3200 TM
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на лазера | 3.2 kW |
| Дължина на работната маса | 3000 mm |
| Ширина на работната маса | 1500 mm |
| Брой на главите с лазери | 2 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































