- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини AKYAPAR
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини AKYAPAR 2030x95x2
3 ролка плоча машини за огъване AKYAPAR 2030x95x2
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 2 mm |
| Работна дължина на ролките | 2030 mm |
| Височина Machine | 1200 mm |
| Дължина Machine | 2600 mm |
| Широчина машина | 700 mm |
| Тегло на машината | 1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CE Декларация | |





















































