- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини BERTSCH
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини BERTSCH INITIAL PINCH
3 ролка плоча машини за огъване BERTSCH INITIAL PINCH
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1958 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 6.4 mm |
| Работна дължина на ролките | 2540 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 244.5 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 263.5 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 250.8 mm |
| Височина Machine | 2032 mm |
| Дължина Machine | 5842 mm |
| Широчина машина | 2032 mm |
| Тегло на машината | 10.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































