- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини FASTI
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини FASTI 1041
3 ролка плоча машини за огъване FASTI 1041
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1977 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Работна дължина на ролките | 1860 mm |
| Максимална дебелина на сгънатия лист метал | 0.75 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 68 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 90 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 90 mm |
| Височина Machine | 1100 mm |
| Дължина Machine | 2450 mm |
| Широчина машина | 700 mm |
| Тегло на машината | 0.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































