- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини MEPROZET
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини MEPROZET ZBM 3,15x1250
3 ролка плоча машини за огъване MEPROZET ZBM 3,15x1250
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 3.2 mm |
| Работна дължина на ролките | 1250 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 113 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 113 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 113 mm |
| Обща консумация на мощност | 2.1 kW |
| Височина Machine | 1200 mm |
| Дължина Machine | 2053 mm |
| Широчина машина | 980 mm |
| Тегло на машината | 0.93 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Централно смазване | |
| Техническа документация | |













































